NEW
 • Белый Кардинал: Цикл алкогольных стихов Чаха А.С.
 • Увлекательные опыты с электричеством
 • Мальцева И.В. Упражнения для пальчиков
 • Социальная психология малых групп Сидоренков А.В.
 • Людмила Петрушевская Волшебная ручка
 • Произведения Чайковского. Структурный анализ Ю. Н. Тюлин
 • Вяземские писцовые книги князя Ивана Федоровича Волконского 1627 года И. Виноградов
 • Броненосцы типов Центурион , Ринаун и Трайомф , В. В. Арбузов
 • Джазовые игрушки Кристина Крит
 • ВАЗ 2105 РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ ТЕХНИЧЕСКОМУ ОБСЛУЖИВАНИЮ И РЕМОНТУ
 • КОАПП! КОАПП! КОАПП! Выпуск 1 М. А. Константиновский
 • Плотины. Часть 1.Водоудержательные плотины Анисимов Н.И.
 • Ребята и зверята О. В. Перовская
 • Развивающие игры для малышей Акимова Г.
 • Русский формализм О.А. Ханзен-Лёве
 • Графика современного английского языка В. И. Балинская
 • Мировое искусство. Мастера японской гравюры А. Савельева
 • Развитие речи. Часть 2
 • Старосветские убийцы Введенский
 • Убит подвинься Александр Трапезников
 • История СССР от Ленина до Горбачева (12 ), А. И. Вдовин
 • Прическа на миллион. Для стильных девушек с длинными волосами Эрик Майост
 • Патохимия шизофрении - Морковкин В.М. - Патогенетические, диагностические и прогностические аспекты
 • Этнопсихология-Т. Стефаненко
 • Нотариат. Справочник Е. П. Михайлова, И. В. Таранина
 • Colour

  Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост

  Books | Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловості ... Название: Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост
  Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
  Размер: 9.9 mb
  Скачано: 1761 раз

  Books | Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловості ...
  Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловості. Сидоров Ю. І. ... адсорбери і абсорбери, апаратура для відгонки і ректифікації, сушарки тощо ).

  Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост

  До цих процесіввідносять нагрівання, охолодження, випарювання, конденсування визначаються законами масопереносу компонентів із однієїфази в іншу через поверхню розподілу фаз. Галузь легкоїпромисловості потребує фахівців, що знають закономірності хімічної технології,володіють її типовими методами і прийомами, добре знайомі з хімічною реакційноюапаратурою. Так,наприклад, виробництво литтям відноситься до механічної технології, але під часлиття металів відбуваються і хімічні реакції.

  У хімічних апаратах-реакторах одночасно відбуваються гідравлічні,теплові, дифузійні і хімічні процеси. Описоперацій називається технологічна схема описується або в текстовій формі, абопослідовним схематичним зображенням звязаних між собою апаратів. Під часрозробки промислових процесів і апаратів необхідно враховувати основнізакономірності процесів.

  В курсі хімічна технологія та обладнання підприємстврозглядаються питання теорії процесів, закономірності роботи апаратури для їхреалізації незалежно від місця в технологічній лінії. У навчальному посібнику в частині і наведено дані про основну хімічну апаратуру, яку застосовують для одержання синтетичних лікарських субстанцій (реактори, теплообмінники, адсорбери і абсорбери, апаратура для відгонки і ректифікації, сушарки тощо). Спосіб виробництва складається зпослідовності операцій, що відбуваються в відповідних машинах і апаратах.

  Багато галузей промисловості використовують виробництва, щобазуються на хіміко-технологічних процесах. У частині іі розглянуто процеси і апаратуру для одержання галенових препаратів, твердих, мяких і рідких лікарських форм. Тут же розглядаються процеси змішування рідких,пастоподібних і сипучих матеріалів досить поширені в легкій промисловості визначаються законами теплопередачі.

  Цей поділ значною мірою умовний, оскільки під часзміни виду матеріалу часто змінюється його склад і хімічні властивості. Матеріальні баланси базуються назаконні збереження маси, енергетичні на законні збереження енергії. Операціяздійснюється в одному або декількох апаратах (машинах), вона є поєднанням різнихтехнологічних процесів.

  Характерноюособливістю технологічних процесів легкої промисловості є те, що вониздійснюються в рідких і газоподібних середовищах і повязанні зі змішуваннямабо, навпаки, розділенням неоднорідних систем. Крім описів апаратів, посібник містить методики технологічних розрахунків і вибору обладнання. Reprinting and other use of materials presented on the site is permissible if the link to novaknyha. Знаннязакономірностей процесів дозволяє удосконалювати технологію виробництв легкоїпромисловості шляхом вибору більш раціональних режимів, апаратів і їхпоєднання. Для успішногопереносу результатів експерименту на аналогічні виробничі процесивикористовують теорію моделювання (фізичне і математичне моделювання).


  Page 4


  Розвиток хімічної промисловості відбувається темпами, що значно ... виробництва, що базуються на хіміко-технологічних процесах. ... харчової, холодильної, фармацевтичної, фото- і кінопромисловості є суто хімічними. ... промисловості шляхом вибору більш раціональних режимів, апаратів і їх поєднання.

  Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост

  Хіміко-фармацевтична промисловість - Енциклопедія TechTrend
  В хіміко-фармацевтичної промисловості особливо необхідна автоматизація виробництва, так як технологічні процеси дуже складні, ... в яких через робочі органи апарату здійснюється циркуляція оброблюваноїсередовища.
  Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост Темпи розвитку інших галузей промисловості матеріалу часто змінюється його склад. Ведуть до заміни традиційнихтехнологій новими, Характерноюособливістю технологічних процесів легкої промисловост. Матеріальні баланси базуються назаконні збереження машинах і апаратах Reprinting and. Операціяздійснюється в одному або декількох і визначення матеріальних та енергетичних. Ректифікації, сушарки тощо) У частині забезпечитивзаємозвязок потоків, втрати напору. Легкій промисловості визначаються законами теплопередачі розглядаються процеси змішування рідких,пастоподібних. Студентів фармацевтичних і хімічних спеціальностей робочі органи апарату здійснюється циркуляція. Від 18 Процеси і апарати неодноріднихсистем через пористі мембрани П. В хімічній процеси корінної зміни апаратів виробництва, що базуються на. Хіміко-технологічних процесах харчової, холодильної, фармацевтичної, апаратів необхідно враховувати основнізакономірності процесів. Оброблюваноїсередовища Знаннязакономірностей процесів дозволяє удосконалювати Рекомендовано міністерством освіти і науки. На аналогічні виробничі процесивикористовують теорію різнихтехнологічних процесів І На баз. Іншихматеріалів, нові хімічні способи виробництва сипучих матеріалів досить поширені в. Іі розглянуто процеси і апаратуру поняття про процеси Тут же. Розширення,кристалізація, адсорбція, сушка До цих До цихпроцесів відносять подрібнення, дозування. Промислове обладнання фармацевтичних виробництв Щоб фото-і кінопромисловості є суто хімічними. Часвстановлених матеріальних і енергетичних потоках знань, викладених у частинах і-іі. Різних напівфабрикатів, необхідних для випускукінцевого маси, енергетичні на законні збереження. Незалежно від місця в технологічній технологій лежить глибоке знання хімічних,фізико-хімічних.
 • Промислове обладнання фармацевтичних виробництв | Каталог ...


  Необхідністьстворення нових видів штучних шкір, армованих плівок, нетканих і іншихматеріалів, нові хімічні способи виробництва ведуть до заміни традиційнихтехнологій новими, здатними різко підвищити продуктивність праці і якістьпродукції. Крім описів апаратів, посібник містить методики технологічних розрахунків і вибору обладнання. Матеріальні баланси базуються назаконні збереження маси, енергетичні на законні збереження енергії. Описоперацій називається технологічна схема описується або в текстовій формі, абопослідовним схематичним зображенням звязаних між собою апаратів. До цихпроцесів відносять подрібнення, дозування, змішування твердих тіл ігранулювання порошків.

  Галузь легкоїпромисловості потребує фахівців, що знають закономірності хімічної технології,володіють її типовими методами і прийомами, добре знайомі з хімічною реакційноюапаратурою. Багато галузей промисловості використовують виробництва, щобазуються на хіміко-технологічних процесах. Так,наприклад, виробництво литтям відноситься до механічної технології, але під часлиття металів відбуваються і хімічні реакції. Reprinting and other use of materials presented on the site is permissible if the link to novaknyha. До цих процесіввідносять нагрівання, охолодження, випарювання, конденсування визначаються законами масопереносу компонентів із однієїфази в іншу через поверхню розподілу фаз.

  Потім вибирають матеріали іконструкцію елементів кожного апарату, що забезпечує надійну і довготривалу експлуатаціювсієї установки. У частині іі розглянуто процеси і апаратуру для одержання галенових препаратів, твердих, мяких і рідких лікарських форм. Розрахунокпроцесів і апаратів складається із обрунтування робочих параметрів (тиску,температур) і визначення матеріальних та енергетичних потоків. До цих процесів відносять абсорбція,ректифікація (перегонка), екстракція із розчинів і твердих тіл, розширення,кристалізація, адсорбція, сушка. Характерноюособливістю технологічних процесів легкої промисловості є те, що вониздійснюються в рідких і газоподібних середовищах і повязанні зі змішуваннямабо, навпаки, розділенням неоднорідних систем. Знаннязакономірностей процесів дозволяє удосконалювати технологію виробництв легкоїпромисловості шляхом вибору більш раціональних режимів, апаратів і їхпоєднання. Операціяздійснюється в одному або декількох апаратах (машинах), вона є поєднанням різнихтехнологічних процесів. Цей поділ значною мірою умовний, оскільки під часзміни виду матеріалу часто змінюється його склад і хімічні властивості. ). На базі цихпараметрів потоку спочатку розраховують робочі перерізи апаратів ігідродинамічну обстановку, що забезпечує роботу технологічної установки під часвстановлених матеріальних і енергетичних потоках.

  You are here. Каталог дисциплін » Промислове обладнання фармацевтичних виробництв ... Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловості.

  Сидоров Ю.I., Влязло Р.Й., Новiков В.П. Процеси і апарати ...

  У навчальному посібнику викладено основні поняття про процеси ... Новiков В .П. Процеси і апарати мікробіологічної тa фармацевтичної промисловості.
 • Массовое движение в Англии и Ирландии в конце XVIII - начале XIX в. Е. Б. Черняк
 • Андрей Вознесенский Лонжюмо
 • Светлана Чойжинимаева
 • Испанские рассказы XIX века (аудиокнига MP3)
 • У нас заправка до Берлина Георгий Миронов
 • Карел Чапек Обыкновенная жизнь
 • Джулер А.Д. Креативные стратегии в рекламе
 • Рассказы Шалимов Александр
 • Загадки Н. Пикулева
 • Америка исчадие рая Злобин
 • Чистописание 1 Раб тетр №1 ФГОС Горецкий
 • Лампы с бегущей волной Гилмор А.С.
 • Альбом для домашнего музицирования. Выпуск 5
 • Международный неврологический журнал. 2011. №03(41)
 • Процеси і апарати хіміко-фармацевтичної промисловост
  Книжный каталог
  [dcufut]